PAR UZņēMUMU

 

AS Mööblifurnituur

 

Dibināta 1994.gadā Tartu. Galvenais birojs atrodas Reola, dažu kilometru attālumā no Tartu. Uzņēmumam ir biroji Tartu, Tallinā, Pērnavā un Narvā, pārstāvniecība Rīgā. 

Darbības veids 

AS Mööblifurnituur nodarbojas ar mēbeļu furnitūras un aprīkojumu tirdzniecību gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā Igaunijā un Latvijā. Mūsu klienti - Skano Group AS, Standarta, kā Fortem Grupp AS, AS Inest Market, AS Sunorek, ražotājs virtuves mēbeļu AS Arens Mööbel un citi.

Kā arī, mēs strādājam ar daudziem uzņēmumiem Baltijas valstīs.

Zīmols / Logo

AS Mööblifurnituur pārstāv  milzīgu preču klāstu no labākās kvalitātes produktu ražotājiem pasaulē. Mēs gribētu izcelt grupu, piemēram, mēbeļu eņģes firma Salice - lielākais ražotājs mēbeļu eņģēm pasaulē, kuru oficiālais pārstāvis  mēs esam.

Mūsu klāstā ietilpst  granīta izlietnes un jaucējkrāni no vācu firmas SCHOCK, mēbeļu kājas  galdiem un skapjiem no Itāļu firmas CAMAR, kā arī dažādi aksesuāri no citiem Itālijas ražotājiem.

Mēs pārdodam mēbeļu rokturus no Austrijas firmas Siro.

Mūsu galvenais un svarīgākais partneris - Vācijas firma HAFELE - lielākais ražotājs un pārdevējs mēbeļu aksesuāriem Eiropā, kuram ir vairāk nekā četrdesmit biroji visā pasaulē. Milzīga izvēle un niecīgs piegādes laiks lika kļūt HAFELE par  visiecienītāko furnitūras piegādātāju Igaunijā. Mūsu piedāvājumā pieejamas vadotnes, mēbeļu slēdzenes, mēbeļu ritēņi, stiprinājumi, skrūves, un vēl daudz dažādi furnitūras risinājumi no pārstāvētās firmas. Furnitūras kvalitāte  atbilst visaugstākajām prasībām.

AS Mööblifurnituur - ir strauji augošs uzņēmums, kura galvenais mērķis ir  efektīvi apmierināt klientu vajadzības, paplašinot un uzlabojot klāstu un nepārtraukti uzlabojot pakalpojumu kvalitāti. Mūsu galvenā atšķirība izpaužas tajā, ka katra klienta individualitāte un iespējas tiek izskatīta ar īpašu uzmanību. 

Mēs esam pārliecināti, ka mūsu panākumi ir atkarīgi tikai no mūsu dārgajiem klientiem.

 

Ar cieņu,

Sia Moobli Furnitūra